"Leonardo 2006"

4. bienalno prvenstvo grada Siska

u plastičnom maketarstvu

03. lipnja 2006

 

 

Poredak natjecatelja:


Z1 ZRAKOPLOVI 1/72 I MANJI:

1. A-6 E Intruder Igor Kolbezen 198
2. Me-163 Matija Lisec 192
3. P-47 D Goran Kovačić 188
4. C-47 Skytrain Igor Kolbezen 187
5. F-104 G Vlado Hemzaček 185
6. Fokker D VII Goran Kovačić 180
7. F-104 Antun Janković 175
8. P-51 Mustang Predrag Jelić 174
9. Hawker Hunter Anton Janković 165

DIORAMA ZRAKOPLOVI:

1. F-15 E Vjekoslav Ranec 180
2. A6M2 Zero Zoram Sambolek 176

V1 VOJNA VOZILA 1/72 I MANJA:

1. Spahwagen Fennek Damir Šćrbačić 186
2. T-34/85 Srđan Bartulić 184
3. CV 33 Tanketa Tomislav Stipanović 175
4. Merkava I Srđan Bartulić 174
5. Panzerhaubitze 2000 Srđan Bartulić 172

V2 VOJNA VOZILA 1/35 I VEĆA:

1. Stug III Marko Skukan 188
2. M2A2 Bradley Mario Krainović 185
3. Stuart Flak Anton Furlan 184
4. SDKFZ 251/1C Marko Strinović 178
5. SDKFZ 223 Ivan Obad 170

DIORAME VOJNA VOZILA 1/35 I VEĆA:

1. Kursk Davor Šotman 184
2. Nashorn Igor Ujaković 178

F FIGURE:

1. Gebirgsjager Igor Ujaković 179
2. VIII Armija Tomislav Stipanović 175
3. Tet Ofenziva Goran Preksavec 169
4. German Knight Danijel Roth 158
5. «Ptičica» Antonijo Šapina 157
6. Luftwafe Pilot Predrag Jelić 155
7. «Zima» Goran Preksavec 152

JZ JUNIORI ZRAKOPLOVI:

1. Tornado ECR Tigermeet Vjeko Hemzaček 158
2. KLM DC-9 Jan Marčić-Maruško 156
3. F-117 Jan Marčić-Maruško 154

JP JUNIORI PLOVILA:

1. Admiral Graf Spee Jan Marčić-Maruško 168
2. Kitolovac Ivana Matić 163
3. SSGN Typhoon Jan Marčić-Maruško 162
4. USS Enterprise Dušan Golubovac 145

JV JUNIORI VOZILA:

1. Merkava III Jan Marčić-Maruško 170
2. For Mother Russia Marko Strinović 168
3. M-113 Zelda Marko Strinović 166
4. T-80 Jan Marčić-Maruško 163
5. Leopard 2 Antonijo Ujlaki 160
6. AMX-30 Vjeko Hemzaček 156

V1 DIORAMA VOJNA VOZILA 1/72 I MANJA:

1. HUMVEE Davor Šotman 174
2. Njemački položaj 1945. Tomislav Stjepanović 168
3. Jagdpanther Alen Divković 166
4. Diorama Afrika Vedran Runjić 162
5. Stug IV Goran Kovačić 160

Z2 ZRAKOPLOVI 1/48 I VEĆI:

1. Do-335 Anton Furlan 200
2. P-47 D Davor Šotman 188
3. Beaufighter Igor Kolbezen 186
4. F-4E Phantom Vjekoslav Ranec 182
5. Sopwith Camel Vjekoslav Ranec 178
6. Fokker Dr I Igor Kolbezen 175
7. F4-E2 Phantom Goran Kovačić 169
8. F-84 G Antun Janković 165

P PLOVILA:

1. S-100 Schnellboot Anton Furlan 191
2. Pedro Nunes Vlado Hemzeček 186
3. DKM Tirpitz Alen Divković 170
4. H.M.S. Victory Vlado Hemzeček 168

SF SCIENCE FICTION:

1. Starfury Igor Kolbezen 164
2. Republic Stardestroyer Jan Marčić-MaruškO 160
3. Space Marine Tornado Zlatko Božić 159

H2 HRVATSKA VOJNA POVIJEST ZRAKOPLOVI:

1. Mig-21 Van Schpeadel 192
2. Mi-8 Damir Šćrbačić 190
3. Mig-21 Vjekoslav Ranec 184
4. Spitfire Mk.V Miroslav Pavrlišek 178
5. Do-117 Ante Vrhovac 169

H1 HRVATSKA VOJNA POVIJEST VOZILA:

1. CV-33 Tanketa Predrag Jelić 172
2. CV-33 Tanketa Alen Divković 170
3. T-55 Marko Strinović 169


 

 

 

 

Pripremili: Tomislav Bošnjaković i Nikola Pentić