Otvoreno natjecanje u plastičnom maketarstvu

7. Kup Auto Kluba "Varteks" Varaždin

02. prosinca 2006. godine

 

B1. Brodovi sva mjerila
1 Tumbin Aleksandar Ko Hoyoteki Submarine Target typea-a
2 Divkovic Alan Death from above
3 Gložinic Mario USS Arizona
4 Gložinic Mario U-boot Type VIIc
5 Hemzacek Vlado Alexander von Humboldt
6 Hemzacek Vlado Victory
7 Videc Sebastijan K-14 Leninski Komsomol "November class"
8 Glavina Miroslav Russian Oscar-class "Kursk"

C1. Civilna vozila sva mjerila
1 Smokovic Marko Ferrari F1-2005
2 Žigic Matija Subaru Impreza WRC 2005
3 Smokovic Marko Honda RCV211
4 Turk Mario Ferrari F420
5 Kobilšek Srecko Primož Yamaha YZR- M1
6 Šmit Nikola Chevy Impala Low Rider 64
7 Segin Željko Ducati Desmosedici
8 Balogh Istvan Western Star
9 Turk Mario Ford Fokus WRC 99
10 Turk Mario Corvette C5-R Le Mans 2001
11 Šmit Nikola Shelby Cobra 4275/c
12 Šmit Nikola Jaguar XK SS
13 Slivar Sidon Honda NSX Mobil 1
14 Žigic Matija BMW 320 Gr. 5
15 Slivar Sidon Honda CR-750 Cutom Tuned
16 Slivar Sidon Alpha Romeo GTV
17 Šmit Nikola Ferrari 365GTB 4 Daytona
18 Slivar Sidon Suzuki RG-250
19 Karacsobny Gabor Aprilia RSV
20 Karacsobny Gabor AudiR8
21 Karacsobny Gabor Ferrari F2002

F1. Figure sva mjerila
1 Romšic Dario Mala partizanka, Vietcong
2 Egresi Andras English Knight
3 Egresi Andras Viking
4 Szandi Tamás Hospitalier knight
5 Jurin Jurica USMC OIF
6 Egresi Andras Viking
7 Preksavec Goran German Ski Troop
8 Preksavec Goran Modern US Marines
9 Preksavec Goran German Ski Troop Ardennes 1944
10 Preksavec Goran Modern US Marines
11 Preksavec Goran US Marines Tet 1968
12 Preksavec Goran Marine Recon
13 Gložinic Mario Sweet Home Alabama

J1. Juniori, sve kategorije, sva mjerila
1 Divkovic Dino Puma
2 Strinovic Marko Diorama "Za SSSR"
3 Maruško Marcic Jan Chaos Battlegroup - Gothic Sector
4 Maruško Marcic Jan Merkava Mk.III
5 Divkovic Dino Ameri u Aredenima
6 Maruško Marcic Jan Big Boy Locomotive
7 Maruško Marcic Jan Kursk SS6N
8 Hemzacek Vjekoslav HawkerHurricane Mk.IIc
9 Strinovic Marko T-62
10 Hemzacek Vjekoslav Tornado ECR
Vrcek Miroslav Mig-29A

S1. Znanstvena fantastika sva mjerila
1 Csermovicz Istvan Hydroplan Nemeth
2 Csermovicz Istvan Piero Ovasz
3 Csermovicz Istvan Sved.Ambulancia
4 Csermovicz Istvan XL-5 France
5 Božic Zlatko Space Marine Tornado
6 Božic Zlatko Ork Warbike
7 Videc Sebastijan TIE Interceptor
8 Karacsobny Gabor Droid Fighter

V1. Vojna vozila 1/72 i manja
1 Križman Grega Tiger 1 Mid-production
2 Tábor Áron Panther Ausf. G
3 Lenac Zdravko Tiger II
4 Tumbin Aleksandar Maus
5 Tumbin Aleksandar Sd.Kfz 2 Kettenkrad
6 Divkovic Alan CV-33
7 Šcrbacic Damir M-60 A3
8 Kobilšek Srecko Primož King Tiger
9 Predrag Jelic CV-33
10 Tumbin Aleksandar Kraz 225L
11 Pavrlišek Miroslav M-1025 HMMV
12 Šcrbacic Damir SpWg Fennek
13 Šotman Davor 8t Halftrack 37mm FLAK
14 Kobilšek Srecko Primož M-113 A1
15 Kobilšek Srecko Primož Tank Sherman
16 Gložinic Mario Leopold
17 Kobilšek Srecko Primož Chalenger 1 MBT
18 Kalamiza Vedran Vickers Mk.VIc
19 Djeri Branislav Somua S-35
20 Glavina Miroslav Light tank M-24 Chaffee

V2. Vojna vozila 1/35 i veća ( i 1/48)
1 Berke Andras LeFH 18M
2 Tumbin Aleksandar Panther G - Ersatz M-10
3 Szandi Tamás T-34/76 with drilling
4 Krajinović Mario Light Armored vehicle
5 Lisec Matija Jagdpanzer IV A-0
6 Lenac Zdravko Pz.Kpfw. I Ausf.F
7 Bregar Tihomir Allanby M3 Grant
8 Szandi Tamás GMC w.bofors 40mm.
9 Szandi Tamás Nagman II
10 Baranyai Attila T-55
11 Bordacs Thomas BTR-70
12 Baranyai Attila Russian T-70
13 Krajinovic Mario M2A2 Abrams
14 Divkovic Alan T-55
15 Romšic Dario Panzer II
16 Berke Andras Pz.III Ausf.L
17 Tumbin Aleksandar Sd.Kfz. 232 6 rad
18 Bordacs Thomas Luchs
19 Berke Andras RSO-01
20 Djeri Branislav T-34
21 Jurin Jurica M1A1 HA Abrams
22 Djeri Branislav M4A1
23 Romšic Dario Sd.Kfz. 223
24 Jurin Jurica T 34/76
25 Jurin Jurica BM 13 Katyusha
26 Bordacs Thomas BAT
27 Bordacs Thomas Merkava III
28 Czazder Gyorgy Warrior MCV
29 Bordacs Thomas Merkava II D BAZ
30 Krajinovic Mario ZIS-151
31 Jurin Jurica T 80 BV
32 Bordacs Thomas Gaskin
33 Krajinovic Mario LAV-25
34 Czazder Gyorgy Churchill k. VII
35 Czazder Gyorgy Panzer II Ausf.L

V3. Diorame vojnih vozila 1/72 i manje
1 Šotman Davor M-1025 HMMV
2 Divkovic Alan Capo Murro di Porco
3 Stipanovic Tomislav Alpinci
4 Lenac Zdravko Sd.Kfz. 260
5 Stipanovic Tomislav Zeleni vragovi
6 Martan Tomislav Vickers Light Tank Mk. VIc
7 Frcko Miljenko Maus
8 Frangež Zdenko Kubelwagen

V4. diorame vojnih vozila 1/35 i veće
1 Kamenjarin Domagoj Pogled na volgu
2 Jurin Jurica Black Hawk Down - Somalia 1993
3 Jurin Jurica Staljingrad
4 Divkovic Alan Staljingrad
5 Jurin Jurica Omaha beach
6 Berke Andras Fall Weiss
7 Berke Andras Lesen
8 Czazder Gyorgy M3Stuart Honey

Z1. Zrakoplovi 1/72 i manji
1 Vrcek Miroslav Mig-21 PFM
2 Magó Károly Hawker Hurricane
3 Tumbin Aleksandar F-84G
4 Vadász István B-25
4 Krajinovic Mario Light Armored Vehicle
5 Šcrbacic Damir Mi-8 MTV-1
6 Tumbin Aleksandar DH Mosquito T.Mk.3
7 Vadász István Hawker Hurricane Mk II.D.
8 Šušnej Igor P-47D
9 Pracic Željko MiG-21 bis
10 Videc Sebastijan L-39ZA/ART Albatros
11 Videc Sebastijan F-16C Fighting Falcon
12 Bukovcak Marijan MiG-29
13 Videc Sebastijan F-14B Tomcat
14 Gložinic Mario Ju-87C
15 Markalaus Damir D.510
16 Kobilšek Srecko Primož AH-64 Apache
17 Tábor Áron OH-58D Kiowa Warrior
18 Bozo Janosz KA-6D Tanker Intruder
19 Kovacic Goran Bf-109G
20 Bozo Janosz Su-22UM-3K
21 Šušnej Igor Me-109 G6
22 Bozo Janosz Su-22M3

Martan Tomislav Sepecat Jaguar Gr. Mk.1
Bozo Janosz Heja (Mavag)

Z2. Zrakoplovi 1/48 i veći
1 Vadász István P-47D-25
2 Romic Zoran Fw-190 A8
3 Vadász István Corsair
4 Van Schepdael Daniel Apache
5 Križman Grega Me-108 Tifun
6 Tumbin Aleksandar Me-163B
7 Boban Denis MiG-21Bis-D
8 Van Schepdael Daniel Mig-21
9 Šotman Davor F-15C Eagle
10 Šotman Davor Typhon Mk.1 B
11 Tumbin Aleksandar Do-335 A-12
12 Romic Zoran Spitfire Mk. IX c
13 Jurin Jurica F 14 A Tomcat
14 Bozo Janosz Fiat CR-42
15 Vadász István Yakovlev Yak-1b
16 Dodlek Igor P-51D
17 Baric Nenad P-47
18 Baric Nenad Ju-87 B-2

Z3. Diorame zrakoplovi 1/72 i manje
1 Gložinic Mario F1M1 Pete
2 Frangež Zdenko I-15 i I-16
3 Martan Tomislav Kawasaki Ki-61-I Hien (Tony)

Z32. Zrakoplovi 1/32 i veći
1 Pravdic Tomaž F-5E Tiger II
2 Bozo Janosz Jak-18
3 Bozo Janosz Fokker Dr.1
4 Dodlek Igor MiG-21

Z4. Diorame zrakoplovi 1/48 i veći
1 Kovacic Goran Ki-115 Tsurugi
2 Ožanic Kristijan F-104G Starfighter
3 Baric Nenad Ju-87 B
4 Vincze Péter On The Beach
5 sambolek Zvonko Ki-61-1 Hien
6 sambolek Zvonko Bf-109 E3
7 sambolek Zvonko A6M2b Zero

Pobjednik posebne kategorije SK1 Ratovi u Perzijskom zaljevu 1990-2006

Mario Krajinović Light Armored Vehicle

Best of Show

Berke Andras LeFH 18M

 

 

Fotografije snimio Nikola Pentić